Nikifor Krynicki „Pejzaż miejski”

„Pejzaż miejski”

akwarela, ołówek, papier, 20,7 x 29,7 cm,
u dołu napis: „WJSAŁOWSIMIASTOBRUAPOWIATWILLA”.
Na odwrocie papieru druk: Raport finansowy z dnia 195….
Stan zachowania: dr. przedarcie p.g. narożnika.

Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. 5, „Pejzaż miejski” - kontakt