Wlastimil HOFMAN „Malarstwo”, 1929

„Malarstwo”, 1929

olej, tektura, 27 x 35 cm,
sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1929
Na odwrocie autorski tytuł ołówkiem: „Malarstwo” / (czyli / malarska bryndza), oraz dwie pieczęcie: niemieckiej firmy: Dr. Fr. Schoenfeld & Co. / Sorte 635 G, druga pieczęć: Skład Papieru / R. Aleksandrowicz / Kraków Basztowa 11.

Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
20 100 zł

Poz. 43, „Malarstwo”, 1929 - kontakt