Soter JAXA-MAŁACHOWSKI „Łódź rybacka na Bałtyku”, 1932

„Łódź rybacka na Bałtyku”, 1932

akwarela, gwasz, tektura, 49,5 x 69,5 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa / 1932.

  • opłata droit de suite.
Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł

Poz. 35, „Łódź rybacka na Bałtyku”, 1932 - kontakt