Ewald GAWLIK „Jesień przy ul. Barbórki, ul. Przyjemnej w Giszowcu”, 1988

„Jesień przy ul. Barbórki, ul. Przyjemnej w Giszowcu”, 1988

olej, płótno, 50 x 120 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik / 1988
Na odwrocie nalepka autorska z tekstem długopisem: Tyt: jesień przy ul. Barbórki /ul. Przyjemnej / w Giszowcu / Wym: 50 x 150 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik 1988 r.
Praca ze zbiorów rodzinnych Państwa Sigrid i Józefa Olejniczaków.

Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł

Poz. 7, „Jesień przy ul. Barbórki, ul. Przyjemnej w Giszowcu”, 1988 - kontakt