Ewald GAWLIK: olej, płótno, 50 x 120 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik / 1988.
Na odwrocie dwie nalepki autorskie z tekstem długopisem, pierwsza z dedykacją: Szanownemu Państwu / Zenonie i Józefowi Olejniczak / z wyrazami Przyjaźni / od Autora 1989 / Ewald Gawlik, druga nalepka: Tyt: Wiosna przy ul. Barbórki / w Giszowcu / Wym: 50 x 150 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik 1988 r.
Praca ze zbiorów rodzinnych Państwa Sigrid i Józefa Olejniczaków.
„Wiosna przy ul. Barbórki w Giszowcu”, 1988
olej, płótno, 50 x 120 cm, sygn. p.d.: E. Gawlik / 1988. Na odwrocie dwie nalepki autorskie z tekstem długopisem, pierwsza z dedykacją: Szanownemu Państwu / Zenonie i Józefowi Olejniczak / z wyrazami Przyjaźni / od Autora 1989 / Ewald Gawlik, druga nalepka: Tyt: Wiosna przy ul. Barbórki / w Giszowcu / Wym: 50 x 150 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik 1988 r. Praca ze zbiorów rodzinnych Państwa Sigrid i Józefa Olejniczaków.
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - kontakt

sygn. p.d.: E. Gawlik / 1988
Na odwrocie nalepka autorska z tekstem długopisem: Tyt: jesień przy ul. Barbórki /ul. Przyjemnej / w Giszowcu / Wym: 50 x 150 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik 1988 r.
„Jesień przy ul. Barbórki, ul. Przyjemnej w Giszowcu”, 1988
olej, płótno, 50 x 120 cm, sygn. p.d.: E. Gawlik / 1988 Na odwrocie nalepka autorska z tekstem długopisem: Tyt: jesień przy ul. Barbórki /ul. Przyjemnej / w Giszowcu / Wym: 50 x 150 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik 1988 r. Praca ze zbiorów rodzinnych Państwa Sigrid i Józefa Olejniczaków.
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł