Jacek MALCZEWSKI : akwarela, ołówek, papier, 17 x 22 cm,
sygn. p.d.: J. Malczewski.
Na odwrocie okrągła pieczęć: Ze zbiorów Marii Malczewskiej, oraz drukowana nalepka TPSP w Krakowie z tekstem  atramentem: Jacek Malczewski / „Złożenie do grobu” / akwarela / wł. pryw.
„Złożenie do grobu”
akwarela, ołówek, papier, 17 x 22 cm, sygn. p.d.: J. Malczewski. Na odwrocie okrągła pieczęć: Ze zbiorów Marii Malczewskiej, oraz drukowana nalepka TPSP w Krakowie z tekstem atramentem: Jacek Malczewski / „Złożenie do grobu” / akwarela / wł. pryw.
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - kontakt