Mieczysław SZCZERBIŃSKI:
olej, tektura, 69,5 x 50 cm,
sygn. p.d.: M. Szczerbiński 930
Na odwrocie napis ołówkiem: Autor: Marjan Szczerbiński / Temat: Jaremcze – pejsarz (!) / (Małopolska) / Technika: olej – rozmiar 50 x 70 / Inwentarz / na dz. 31 XII 49 / Str. 1 poz. 26.
„Pejzaż z Jaremcza”, 1930
olej, tektura, 69,5 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Szczerbiński 930 Na odwrocie napis ołówkiem: Autor: Marjan Szczerbiński / Temat: Jaremcze – pejsarz (!) / (Małopolska) / Technika: olej – rozmiar 50 x 70 / Inwentarz / na dz. 31 XII 49 / Str. 1 poz. 26.
Cena wywoławcza:
3 000 zł

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - kontakt

 Wlastimil HOFMAN: olej, tektura, 27 x 35 cm,
sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1929
Na odwrocie autorski tytuł ołówkiem: „Malarstwo” / (czyli / malarska bryndza), oraz dwie pieczęcie: niemieckiej firmy: Dr. Fr. Schoenfeld & Co. / Sorte 635 G, druga pieczęć: Skład Papieru / R. Aleksandrowicz / Kraków Basztowa 11.
„Malarstwo”, 1929
olej, tektura, 27 x 35 cm, sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1929 Na odwrocie autorski tytuł ołówkiem: „Malarstwo” / (czyli / malarska bryndza), oraz dwie pieczęcie: niemieckiej firmy: Dr. Fr. Schoenfeld & Co. / Sorte 635 G, druga pieczęć: Skład Papieru / R. Aleksandrowicz / Kraków Basztowa 11. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
20 100 zł