Piotr STAWIŃSKI : technika mieszana (akryl, olej, ołówek), płótno, 81 x 50  cm,
sygn. l.d.: P. Stawiński
Na odwrocie autorska naklejka z tekstem maszynowym: Piotr Stawiński / tytuł: „Tablice” / rok 1987 / technika mieszana / wymiar: 81 x 50 cm. Obraz brał wielokrotnie udział w wystawach, m.in. w 1989 w krakowskiej Galerii „Pałac pod Baranami”, w 1993 w Galerii Teatru im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem, w 1997 w bytomskiej Galerii „Kronika”.
„Tablice”, 1987
technika mieszana (akryl, olej, ołówek), płótno, 81 x 50 cm, sygn. l.d.: P. Stawiński Na odwrocie autorska naklejka z tekstem maszynowym: Piotr Stawiński / tytuł: „Tablice” / rok 1987 / technika mieszana / wymiar: 81 x 50 cm. Obraz brał wielokrotnie udział w wystawach, m.in. w 1989 w krakowskiej Galerii „Pałac pod Baranami”, w 1993 w Galerii Teatru im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem, w 1997 w bytomskiej Galerii „Kronika”.
Cena wywoławcza:
2 700 zł

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - kontakt