Aukcja nr 172 - 20.10.2018

MALARSTWO, GRAFIKA, FOTOGRAFIA, RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
20 października 2018 - godz. 16.00
Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, Al. W. Korfantego 6

Zapraszamy na wystawę przedaukcyjną w salonie Desy w Katowicach przy ul. Mariackiej 5
czynną w dniach od 15 do 19 października w godz. 10.30 – 18.00
oraz w dniu aukcji w godz. 10.00 – 13.00

Aukcja nr 172 - 20.10.2018

: seria „Tutti-Frutti”, szkło czerwone i bezbarwne, wtopiona folia srebrna, millefiori, pasemka latticino/zanfirico,  oraz fragmenty barwnych szklanych prętów w formie skręconej wstążki; wazon z krawędzią dwukrotnie wgiętą, wys. 10,7 cm, wazonik o formie trójkątnej, wys. 6 cm, patera z trzykrotnie faliście wgiętą krawędzią, wym.: 7 x 17 cm. 
Stan zachowania b. dobry.
Arte Vetraria Muranese, Murano, ok. 1950
Author
Title
DWA WAZONY I PATERA AVeM MURANO
Details
seria „Tutti-Frutti”, szkło czerwone i bezbarwne, wtopiona folia srebrna, millefiori, pasemka latticino/zanfirico, oraz fragmenty barwnych szklanych prętów w formie skręconej wstążki; wazon z krawędzią dwukrotnie wgiętą, wys. 10,7 cm, wazonik o formie trójkątnej, wys. 6 cm, patera z trzykrotnie faliście wgiętą krawędzią, wym.: 7 x 17 cm. Stan zachowania b. dobry. Arte Vetraria Muranese, Murano, ok. 1950
Cena wywoławcza:
1 800 zł 

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 172 - 20.10.2018 - kontakt